Ko prizna pola mu se prasta. Ja sam malo smotana xD Ne snalazim se bas sjajno u prostoru, lako se unervozim pod pritiskom, za sport sam operisana! 😀
Ali sam streberka i diplomirani sam pravnik. Zaposlena, imam 28 godina i okej sam izgleda… onako… xD
Uvek sam bila stidljiva ali danas probijam led, prvi put na ovakvom sajtu, za sada bez slika 😛
Zabava moze da pocne :*
Pregled
- Kategorija: Ona traži njega
- Pol: Žensko
- Dostupni za telefonski sastanak vikendom: posle 13h
- Dostupni za telefonski sastanak radnim danom: posle 17h



