Ko prizna pola mu se prasta. Ja sam malo smotana xD Ne snalazim se bas sjajno u prostoru, lako se unervozim pod pritiskom, za sport sam operisana! 😀

Ali sam streberka i diplomirani sam pravnik. Zaposlena, imam 28 godina i okej sam izgleda… onako… xD
Uvek sam bila stidljiva ali danas probijam led, prvi put na ovakvom sajtu, za sada bez slika 😛
Zabava moze da pocne :*

Pregled

  • Kategorija: Ona traži njega
  • Pol: Žensko
  • Dostupni za telefonski sastanak vikendom: posle 13h
  • Dostupni za telefonski sastanak radnim danom: posle 17h